




Радіатор опалення алюмінієвий 500/100 (11-секцій) LIBECCIO C2 Nova Florida (V64003411)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Радіатор опалення алюмінієвий 500/100 (11-секцій) LIBECCIO C2 Nova Florida (V64003411)
Алюмінієві радіатори опалення Nova Florida LIBECCIO 11-секцій C2 500/100
Радіатор Libeccio C2 використовує у своїй конструкції 3 міжнародні патенти, а сукупність його властивостей робить його ідеальним вибором для проведення реконструкції та використання в низькотемпературних системах опалення.
ПЛЮС
- Подвійне покриття для міцної обробки: анафорез + порошкове покриття.
- "Шахова" конструкція задньої поверхні радіатора дозволяє посилити теплообмін за допомогою конвекції та зменшити випромінювання тепла у бік зовнішньої стіни.
- Дифузна глушка покращує надійність радіатора та зменшує ризик корозії.
- 100% Зроблено в Італії.
- Низький вміст води.
На всі моделі LIBECCIO C2 поширюється гарантія 10 років від дати встановлення на виробничі дефекти за умови, що установка була виконана відповідно до чинних норм та дотримання інструкцій з встановлення, правильного використання та правильного обслуговування, як показано в даному каталозі.
| Моделі |
Глибина (C) мм |
Висота (B) мм |
Mіжосьова відстань (А) мм |
Довжина (D)мм |
Діаметр з'єднань (дюйми) |
Oбсяг води л/секц.) |
W/sect. (∆T 50kW) |
Експонента n |
Коефіцієнт (Км) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| C2 500/100 | 97 | 556 | 500 | 80 | G1 | 0,26 | 109,8 | 1,2835 | 0,7240 |
| C2 600/100 | 97 | 656 | 600 | 80 | G1 | 0,29 | 127,5 | 1,2851 | 0,8361 |
- Максимальний робочий тиск: 1600 КПа (16 бар);
- Максимальна робоча температура: 120 ° C;
- Характеристичне рівняння моделі Ф=Кm ΔТn.
Зазначені значення тепловіддачі відповідають європейському стандарту EN 442-1:2014 та сертифіковані Лабораторією MRT Lab Milan Polytechnic, уповноваженим органом №1695.
Придбати алюмінієві радіатори опалення 11-секцій Nova Florida Libeccio C2 500/100, Ви можете в онлайн магазині radiatorzp.сom.ua, оформивши замовлення на нашому сайті.
В наявності і на замовлення великий асортимент продукції радіаторів опалення, конвекторів, сушарки для рушників.
Замовляючи продукцію в онлайн магазині radiatorzp.сom.ua, Ви гарантовано набуваєте продукт високої якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Florida |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 12.98 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 2.86 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Теплова потужність | 1859 Вт |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 556 мм |
| Глибина | 97 мм |
| Ширина | 880 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип радіатора | Литий |
| Кількість секцій | 11 |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Опресувальний тиск | 50 бар |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 1910.7 Вт |
- Ціна: 8 745 ₴/упаковка





