




Радіатор опалення алюмінієвий 350/100 (9-секцій) DESIDERYO B4 (V68201409)
Радіатор опалення алюмінієвий 350/100 (9-секцій) DESIDERYO B4 (V68201409)
Desideryo B4 350/100
Алюмінієвий радіатор опалення Desideryo розроблений на базі науково-дослідного проекту, метою якого було поліпшення механічних і енергетичних показників. Високий ступінь інновацій з впровадженням трьох міжнародних патентів, якими захищений цей алюмінієвий радіатор. Модель алюмінієвого радіатора Desideryo ідеально підходить для заміни застарілих опалювальних приладів і для використання в нових низькотемпературних системах опалення.
- Ідеально підходить для систем з низькою температурою.
- Найкраще співвідношення вага / тепловіддача.
- Модульність: підходить для будь-якого простору.
- Високотехнологічний патентований продукт.
- Високоякісна двоетапна фарбування.
- 100% тестування всієї продукції.
- Покращений теплообмін, високий тепловий потік.
- Максимальний робочий тиск 1600 кПа (16 бар).
- 100% зроблено в Італії.
- Заводська гарантія 12 років з Дати встановлення.
- Зроблено виключно з алюмінію.
- Унікальна заглушка поєднана завдяки термоелектричної дифузії.
Технічні характеристики радіаторів Desideryo
| Моделі |
Глибина (C) мм |
Висота (B) мм |
Mіжосьова відстань (А) мм |
Довжина (D) мм |
Діаметр з’єднань (дюйми) |
Oбсяг води (л/секц.) |
W/sect. (∆T 50kW) |
Експонента n |
Коефіцієнт (Км) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 350/100 | 97 | 407 | 350 | 80 | G1 | 0,21 | 91,5 | 1,2910 | 0,5865 |
| 500/100 | 97 | 556 | 500 | 80 | G1 | 0,26 | 114,5 | 1,2823 | 0,7588 |
| 600/100 | 97 | 657 | 600 | 80 | G1 | 0,29 | 133,5 | 1,2953 | 0,8410 |
| 700/100 | 97 | 757 | 700 | 80 | G1 | 0,39 | 149,5 | 1,2970 | 0,9358 |
| 800/100 | 97 | 857 | 800 | 80 | G1 | 0,43 | 166,0 | 1,3070 | 0,9992 |
Купити алюмінієвий радіатор опалення 9 секцій Nova Florida Desideryo B4 350/100, Ви можете в онлайн магазині radiatorzp.сom.ua оформивши замовлення на нашому сайті.
В наявності і під замовлення великий асортимент продукції радіаторів опалення, конвекторів, рушникосушарок.
Замовляючи продукцію в онлайн магазині radiatorzp.сom.ua, Ви гарантовано купуєте продукт високої якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Florida |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 9.9 кг |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 1.89 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Теплова потужність | 1271.7 Вт |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 407 мм |
| Глибина | 97 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип радіатора | Литий |
| Кількість секцій | 9 |
| Міжосьова відстань | 350 мм |
| Опресувальний тиск | 24 бар |
- Ціна: 8 586 ₴/упаковка





