

Радіатор опалення алюмінієвий 500/100 (10-секцій) ALETERNUM B4 FONDITAL (V70103410)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Радіатор опалення алюмінієвий (10-секцій) ALETERNUM B4 500/100 16 атм ΔT 70K 1909 Ватт FONDITAL
Внутрішнє покриття Aleternum® італійських радіаторів Nova Florida забезпечує захист від корозії, до якої схильні звичайні радіатори. Для стандартних алюмінієвих радіаторів значення pH має бути в діапазоні від 7 до 8, при більш низьких або більш високих значеннях може виникати корозія. Для сталевих радіаторів значення pH має бути не нижче 8. Нове покриття знімає це обмеження, і тому алюмінієві радіатори з внутрішнім покриттям Aleternum® можуть використовуватися в тому числі в системах опалення, де для захисту заліза (трубопроводи і сталеві радіатори) підтримується високий рівень pH. Крім того, на відміну від сталевих радіаторів, радіатори Nova Florida з новим покриттям можуть застосовуватися і при більш низькому значенні pH.
- Ціна нижче при аналогічних параметрах.
- Теплова потужність вище.
- Захист від агресивного теплоносія.
- Витримують високий тиск в системах центрального опалення.
- Мають більший перетин водяний камери.
- Мають меншу вагу, легше в монтажі і транспортуванні.
- Мають заводську гарантію 20 років.
Алюмінієві радіатори Nova Florida з покриттям Aleternumнайкращий вибір для централізованих систем опалення.
Переваги радіатора Aleternum B4:
- 100% Зроблено в Італії.
- Повна антикорозійна обробка.
- Ідеально підходить для широкого діапазону pH, від 5 до 10.
- Максимальний тиск розриву - до 60 бар. Ідеальний для установки в багатоповерхових будинках.
- Легкість і висока тепловіддача.
- Захищений 4-ма міжнародними патентами.
Всі радіатори моделі Aleternum B4 забезпечуються 20-річної заводською гарантією з дати установки на всі види виробничих дефектів.
| Модель |
Глибина (C) mm |
Висота (B) мм |
Міжосьова (A) мм |
Довжина (D) мм |
Діаметр дюйми |
Ємність литр/секц |
Ватт/секц. (ΔT 50K) |
Тепло-віддача Ватт/секц. (ΔT 70K) |
Ступінь n |
Коефіцієнт (Km) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aleternum B4 500/100 | 97 | 558 | 500 | 80 | G1 | 0,26 | 123,8 | 190,9 | 1,2890 | 0,7991 |
Купити алюмінієвий радіатор опалення Nova Florida Aleternum B4 500/100, Ви можете в онлайн магазині radiatorzp.prom.ua оформивши замовлення на нашому сайті.
В наявності і під замовлення великий асортимент продукції радіаторів опалення, конвекторів, рушникосушарок.
Замовляючи продукцію в онлайн магазині radiatorzp.prom.ua, Ви гарантовано купуєте продукт високої якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Florida |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 11.9 кг |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 2.6 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Теплова потужність | 1909 Вт |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 558 мм |
| Глибина | 97 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип радіатора | Литий |
| Кількість секцій | 10 |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Опресувальний тиск | 24 бар |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 1935 Вт |
- Ціна: 10 070 ₴/упаковка




