


Водонагрівач над мийкою 15л нижнє підключення Gorenje GT 15 O
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Електричний водонагрівач 2 кВт нижнє підключення 15 літрів Gorenje GT 15 O (над мийкою)

Бойлер 10л Gorenje GT 15 O над мийкою, 2 кВт, 500×350×310 мм.
Пятнадцатілітровий накопичувальний електричний бойлер Gorenje GT 15 O над мийкою з нижньою підводкою - відмінний економічний варіант для тих, хто шукає компактну недорогу модель.
- Прямокутний корпус водонагрівача заввишки півметра і шириною 35 сантиметрів досить компактний і місткий. Йому знайдеться місце в будь-якому невеликому приміщенні вашої квартири або заміського будинку.
- Потужний (2000 Вт) трубчастий електронагрівальний елемент відкритого типу моментально доводить весь обсяг до заданої температури (max 75°C). Ви виграєте, економлячи витрата електроенергії.
- Листова емальована сталь відмінно протистоїть корозійним процесам і довго прослужить, не вимагаючи ремонту. Гарантія заводу-виготовлювача на корпус - п'ять років, на ТЕН - два роки.
- Вага приладу всього 9,5 кг. Його легко повісити і зняти, його габарити (35см / 50см) без проблем впишуться в невеликий простір вашої кухні.
- Механічний круглий регулятор на корпусі дозволяє швидко задати потрібний режим підігріву.
Бойлер Gorenje GT 15 O (над мийкою)
Як збільшити строк служби бойлера?
Редуктор тиску - призначений для стабілізації вхідного тиску води в системі водопостачання і запобігає Ваш бойлер від гідроударів. У більшості випадків, основні поломки виникають від різкого збільшення тиску (гідроударів).
Фільтр від накипу (через накипу ефективність роботи Вашого водонагрівача знижується, і надалі він починає споживати більше електроенергії або призводить до неминучої поломки без можливості ремонту). Фільтр від накипу Ecosoft Ecozon - на даний момент є ефективним приладом із захисту водонагрівачів від накипу, встановлюється при вході на холодну воду, температура якої не перевищує 30 градусів.
Купити електричний водонагрівач (бойлер) Gorenje GT 15 O нижнє підключення над мийкою, Ви можете онлайн, оформивши замовлення на нашому сайті radiatorzp.сom.ua
В наявності і під замовлення великий асортимент продукції для каналізації, опалення та водопостачання.
Купивши електричний водонагрівач нижнє підключення 15 літрів Gorenje GT 15 O ви завжди будете впевнені в наявності гарячої води для вирішення щоденних побутових потреб.
Запрошуємо до співпраці торгуючі та монтажні організації.
Замовляючи електричний водонагрівач Gorenje в онлайн магазині radiatorzp.сom.ua, Ви гарантовано купуєте продукт високої якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 15 л |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Ширина | 350 мм |
- Ціна: 9 858 ₴


