


Електричний водонагрівач 80 л сухий тен Gorenje GBF80SM (491766)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Електричний водонагрівач 80 л сухий тен Gorenje GBF80SM (491766)
491766 Gorenje GBF80SM водонагрівач 80 л сухий тен, (79л, 2×1000Вт, 810×454×461мм)
Лінія EXCELLENT СЕРІЯ GBF SM – НАПІРНІ ВОДОНАГРІВАЧІ
Нагрівачі серії GBF SM – це більш компактні моделі нагрівачів GB, придатні для встановлення в менших приміщеннях. Ці нагрівачі обладнано сучасним електронним блоком керування зі світлодіодними індикаторами та дисплеєм для контролювання температури води. Завдяки додатковій функції EcoSmart досягається ефективність нагрівання - економія у споживанні електроенергії до 25% у порівнянні зі звичайним водонагрівачем.
ПЕРЕВАГИ:
- Сухий тен
- Електронний блок керування
- Кнопка ввімкнення/вимкнення функції EcoSmart
- Функція захисту від легіонел
- Постачання води на декілька водорозбірних точок
- Вертикальний монтаж на стіні
- Кнопка ввімкнення/вимкнення та регулювання температури
- Регулювання температури від 10°C до 75°C
- Семидіодний індикатор температури
- Захист від перегорання тену (за відсутності води у баку)
- Дані зберігаються навіть за припинення електропостачання
- Індикатор роботи в інтелектуальному режимі.
- Індикатор діагностики
- Робочий тиск 9 бар
- Емалеве покриття та магнієвий анод для антикорозійного захисту бака
- Наявні об’єми: 50 л, 80 л, 100 л, 120 л, 150 л
- Термін гарантії на бак - 10 років
- Термін гарантії на електричну частину - 2 роки
Купити електричний водонагрівач (бойлер) 80 л сухий тен Gorenje GBF80SM, Ви можете онлайн, оформивши замовлення на нашому сайті radiatorzp.сom.ua
В наявності і під замовлення великий асортимент продукції для каналізації, опалення та водопостачання.
Купив електричний водонагрівач 80 л сухий тен Gorenje GBF80SM, Ви завжди будете впевнені в наявності гарячої води для вирішення щоденних побутових потреб.
Запрошуємо до співпраці торгуючі та монтажні організації.
Замовляючи електричний водонагрівач Gorenje в онлайн магазині radiatorzp.сom.ua, Ви гарантовано купуєте продукт високої якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Вага | 30 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 810 мм |
| Глибина | 461 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
- Ціна: 14 328,55 ₴


