

Радіатор опалення алюмінієвий високий 5-секційний 1800 мм ALETERNUM GARDA S/90 Fondital (83FA1405)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Радіатор опалення алюмінієвий високий вертикальний 5-секцій 1800 мм. з антикорозійним покриттям
ALETERNUM GARDA S/90 Fondital (83FA1405)
Радіатор алюмінієвий 5-секцій ALETERNUM GARDA S/90 1800 мм. 16 атм. (ΔT50K 1500 Ватт)
GARDA S/90 Aleternum - це оптимальна економія простору, оскільки модель має вертикальне розташування. Поєднується з будь-яким стилем приміщення.
Характеристики:
- Площа, що опалюється (м2) 24
- Спосіб підключення Бічний
- Тиск (бар) 16
- Колір білий
- Теплова потужність (ΔT70 - 95/85°С), Вт 2368
- Розміри (Г x Ш x В), (мм) 90 x 400 x 1666
- Вага, кг 16
|
Моделі |
Глибина (C) мм |
Висота (B) мм |
Mіжосьова відстань (А) мм |
Ширина (D) мм |
Діаметр з’єднань (дюйми) |
Oбсяг води (л/секц.) |
Потужність В/елем. (ΔT 50K) |
Експонента n |
Коефіцієнт (Км) |
|
1600 |
90 |
1666 |
1600 |
80 |
G1 |
0,70 |
275,0 |
1,3843 |
1,2260 |
|
1800 |
90 |
1866 |
1800 |
80 |
G1 |
0,78 |
300,0 |
1,3570 |
1,4846 |
|
2000 |
90 |
2066 |
2000 |
80 |
G1 |
0,86 |
324,0 |
1,3905 |
1,4083 |
- Внутрішня антикорозійна обробка Aleternum надійно захищає та значно подовжує строк експлуатації радіатора.
- 100% ВИРОБНИЦТВО ІТАЛІЇ
- Подвійне зовнішнє покриття: анафорез + порошкове покриття.
- На усі моделі GARDA S/90 Aleternum® поширюється гарантія 20 років від дати встановлення на виробничі дефекти, за умови, що встановлення було виконано відповідно до діючих норм та з дотриманням інструкцій щодо встановлення, правильного використання та обслуговування.
Купити вертикальний високий алюмінієвий радіатор з антикорозійним покриттям 5-секцій 1800 мм Fondital ALETERNUM GARDA S/90 Ви можете в онлайн магазині radiatorzp.prom.ua, оформивши замовлення на нашому сайті.
В наявності і під замовлення великий асортимент продукції радіаторів опалення, конвекторів, рушникосушарок.
Замовляюиі продукцію в онлайн магазині radiatorzp.prom.ua, Ви гарантовано купуєте продукт високої якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fondital |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 3.9 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Теплова потужність | 2368 Вт |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1866 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип радіатора | Екструзійний |
| Кількість секцій | 5 |
| Міжосьова відстань | 1800 мм |
| Опресувальний тиск | 24 бар |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 2368 Вт |
- Ціна: 27 189 ₴




