


478694 Водонагрівач плаский FTG 30 SMV9 2х1,0 кВт 30 л 635x490x297 мм GORENJE
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.478694 Водонагрівач плаский GORENJE FTG 30 SMV9 2х1,0 кВт 30 л 635x490x297мм
Gorenje FTG 30 SMV9 30л
Бойлер Gorenje FTG 30 SMV9
Невеликий тридцятилітровий бойлер Gorenje FTG 30 SMV9 в білому прямокутному корпусі виробництва Сербії поміститься на стіні навіть маленької ванної або кухні.
П'ять переваг побутового бойлера Gorenje FTG 30 SMV9
1. Вода подається в бак знизу і дуже швидко нагрівається двома потужними (2000 Вт) трубчастими електроелементами відкритого типу до температури від 15 до 75°C. Це дуже економічна модель в порівнянні з тими, у яких встановлені Тени закритого типу.
2. Інтелектуальний тип управління підігрівом «Smart eco». Щоденний розігрітий обсяг точно відповідає вашим потребам протягом тижня, що зменшує втрати тепла від марного охолодження невикорастаного залишку.
3. Матеріал баку - емальована сталь - запорука його захисту від корозії, надійності і довговічності.
4. Регулятор температури знаходиться зовні на корпусі, простий і зручний в експлуатації.
5. Ширина баку менше 30 сантиметрів, а вага всього 22 кілограми - ця компактна модель ідеально підходить для невеликої сім'ї.
| Бренд | Gorenje |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Прямокутний |
| Встановлення | Вертикальна/Горизонтальна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Монтаж | Навісний |
| Тип керування | Електронне |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Матеріал бака | Сталевий емальований |
| Об'єм | 30 л |
| Вид нагрівального елементу (ТЕНа) | Мокрий |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Потужність (Вт) | 2000 Вт |
| Потужність нагрівального елементу (ТЕНа) | 1000/1000 Вт |
| Клас захисту бойлера | IP 24 |
| Підводка | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 °С |
| Мінімальний час нагріву | 72 хв, від 15 до 75 °С |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Напруга мережі | 220 В |
| Гарантія на бак | 10 років |
| Гарантія на ТЕН | 24 міс. |
| Ширина | 490 мм |
| Висота | 635 мм |
| Глибина | 297 мм |
| Вага | 22 кг |
| Колір | Білий |
| Модель бойлера | FTG |
| Країна виробник | Сербія |
Купити електричний водонагрівач плаский Gorenje FTG 30 SMV9 30л, Ви можете онлайн, оформивши замовлення на нашому сайті radiatorzp.сom.ua
В наявності і під замовлення великий асортимент продукції для каналізації, опалення та водопостачання.
Запрошуємо до співпраці торгуючі та монтажні організації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 30 л |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
- Ціна: 20 087 ₴




