


Бойлер настінний прямокутний 80 л накопичувальний плоский водонагрівач GORENJE FTG 80 SMV9 електричний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.476920 Водонагрівач плоский GORENJE FTG 80 SMV9 1х1,6 кВт 1х1,0 кВт 80 л 1350x490x297 мм
Gorenje FTG 80 SMV9 80л.
Накопичувальний бойлер Gorenje FTG 80 SMV9
Місткий бойлер Gorenje FTG 80 SMV9 на 80 літрів підходить для щоденного постачання гарячою водою великих сімей. Якщо ви вирішите його купити, всі проблеми з перебоями центрального водопостачання будуть забуті.
Основні переваги підвісного побутового бойлера Gorenje FTG 80 SMV9
• Прямокутний бак із нижнім підведенням води виготовлений із листової емальованої сталі та надійно захищений від корозії.
• Два терени відкритого типу потужністю 1000 і 1600 Вт можуть нагріти весь об'єм бака до 80 °C мінімум за 140 хвилин. Ви заощадите час, витрати на електроенергію мінімізуються, придбання самого приладу відбивається за 2 сезони.
• За висоти електробойлера 135 см і ширини 49 см він досить місткий і одночасно компактний, що дає змогу помістити його на невеликій площі.
• Система інтелектуального керування Smart eco підлаштовується під ваші щоденні потреби та дає змогу заощаджувати до 25% електроенергії. Для ваших потреб підігріватиметься стільки води, скільки ви зазвичай витрачаєте, і ні літром більше.
• Регулятор нагрівання — електронний. Він розташований прямо на корпусі, доступний і простий у керуванні.
| Бренд | Gorenje |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Прямокутний |
| Встановлення | Вертикальна/Горизонтальна |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Монтаж | Навісний |
| Тип керування | Електронне |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Матеріал бака | Сталь з емалевим покриттям |
| Об'єм | 80 л |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Мокрий |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Потужність (Вт) | 2600 Вт |
| Потужність нагрівального елемента (ТЕНа) | 1000/1600 Вт |
| Клас захисту бойлера | IP 24 |
| Підводка | Знизу |
| Максимальна температура нагрівання | 80 °С |
| Мінімальний час нагрівання | 140 хв, від 15 до 80 °C |
| Робочий тиск | бар |
| Напруга мережі | 220 В |
| Гарантия на бак | 10 років |
| Гарантія на ТЕН | 24 мес. |
| Ширина | 490 мм |
| Висота | 1350 мм |
| Глибина | 297 мм |
| Вага | 48 кг |
| Колір | Білий |
| Модель бойлера | FTG |
| Країна виробник | Сербія |
Купити електричний водонагрівач плоский Gorenje FTG 80 SMV9 80 л, ви можете онлайн, оформивши замовлення на нашому сайті radiatorzp.сom.ua.
У наявності та під замовлення великий асортимент продукції для каналізації, опалення та водопостачання.
Запрошуємо до співпраці торгувальні та монтажні організації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
- Ціна: 22 684 ₴




