


Плоский накопичувальний бойлер 100 л прямокутний електричний настінний GORENJE FTG 100 SMV9 універсальний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.476922 Водонагрівач плоский GORENJE FTG 100 SMV9 1х1,6 кВт 1х1,0 кВт 100л 1635x490x297 мм
Gorenje FTG 100 SMV9 100 л.
Накопичувальний електричний бойлер Gorenje FTG 100 SMV9
Під час купівлі місткого бойлера Gorenje FTG 100 SMV9 накопичувального типу з плоским прямокутним баком, ви завжди матимете достатню кількість теплої води для домашніх потреб.
Чому вам варто купити бойлер Gorenje FTG 100 SMV9?
1. "Smart eco" — інтелектуальний тип керування. Нагрівач підлаштовує режим підігрівання під ваші потреби упродовж тижня, що дає змогу заощаджувати до 27 відсотків енергоспоживання. Вода не нагріватиметься без потреби й охолоджуватиме невибагливу.
2. Екологічність — конструктивне виконання приладу в суворій відповідності до вимог безпечної експлуатації.
3. Корпус настінного бака об'ємом у сто літрів із нижньою підводкою виготовлений з емальованої сталі, що гарантує захист від корозії.
4. Нагрівальний елемент відкритого типу сприяє дуже швидкому нагріванню (max 65 °C), що неабияк скорочує витрати користувача на рахунках за електрику.
5. Розташування електронного регулятора температури розігрівання на корпусі забезпечує простоту експлуатації нагрівача.
| Бренд | Gorenje |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Прямокутний |
| Встановлення | Вертикальна/Горизонтальна |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Монтаж | Навісний |
| Тип керування | Електронне |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Матеріал бака | Сталь з емалевим покриттям |
| Об'єм | 100 л |
| Вид нагрівального елемента (ТЕНа) | Мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Потужність (Вт) | 2600 Вт |
| Потужність нагрівального елемента (ТЕНа) | 2600 Вт |
| Клас захисту бойлера | IP 24 |
| Підводка | Знизу |
| Максимальна температура нагрівання | 65 °С |
| Мінімальний час нагрівання | 188 хв, від 15 до 75 °С |
| Робочий тиск | бар |
| Напруга мережі | 220 В |
| Гарантия на бак | 10 років |
| Гарантія на ТЕН | 24 мес. |
| Ширина | 490 мм |
| Висота | 1635 мм |
| Глибина | 297 мм |
| Вага | 58 кг |
| Колір | Білий |
| Модель бойлера | FTG |
| Країна виробник | Сербія |
Купити електричний водонагрівач плоский Gorenje FTG 100 SMV9 100 л, ви можете онлайн, оформивши замовлення на нашому сайті radiatorzp.сom.ua.
У наявності та під замовлення великий асортимент продукції для каналізації, опалення та водопостачання.
Запрошуємо до співпраці торгувальні та монтажні організації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
- Ціна: 22 684 ₴




