




Прокладка під фланець біконітова Ду 20
Прокладка під фланець біконітова Ду 20
Матеріал "Біконіт" призначений для виготовлення прокладок, які застосовуються для ущільнення сполук промислового обладнання, апаратів, судин, трубопроводів, газових комунікацій, що працюють у середовищах води, пари, бензину, гасу, природного газу, дизельного палива, олив мінеральних і їх сумішей за температури від -50 °C до +150 °C і тиску не більш ніж 1,6 МПа і відповідає ТУ У 25. 1-30664881-002-2002.Матеріал придатний для роботи в умовах крайньої Півночі, помірного, тропічного клімату та не корозійно-активен з алюмінієвим сплавом Д-16,латунню Л-63, сталлю.
| Застосування | під фланець |
|---|---|
| Матеріал | біконіт |
| Товщина | 3 мм |
| Номінальний прохід Ду (Dn, мм) | 20 мм |
| Номінальний прохід Ду (Dn, дюйм) | 3/4" |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Діапазон робочих температур | -50 ... +150°C |
| Максимальний тиск | 16 кгс/см кв. |
| Среда | вода, пара, газ (сертифікат), бензин, дизельне паливо, мінеральна олива |
Ущільнювальні прокладки з листового ущільнювального матеріалу "Біконіт" сертифіковані в системі УкрСЕПРО та відповідають вимогам ДСТУ 3-59-68-59.
Сертифікат відповідності No UA 1.090.0015667-17
Купити прокладку під фланець біконітову Ду 20, Ви можете в онлайн-магазині
radiatorzp.сom.ua оформивши замовлення на нашому сайті.
У наявності та під замовлення великий асортимент продукції для каналізації, опалення та водопостачання.
Запрошуємо до співпраці торгувальні та монтажні організації.
Заявляючи продукцію в онлайн-магазині radiatorzp.сom.uaВи гарантовано купуєте продукт високої якості.
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр | 56 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте

