




Прокладка під фланець біконітова Ду 32
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Прокладка під фланець біконітова Ду 32
Матеріал "Біконіт" призначений для виготовлення прокладок, які застосовуються для ущільнення сполук промислового обладнання, апаратів, судин, трубопроводів, газових комунікацій, що працюють у середовищах води, пари, бензину, гасу, природного газу, дизельного палива, олив мінеральних і їх сумішей за температури від -50 °C до +150 °C і тиску не більш ніж 1,6 МПа і відповідає ТУ У 25. 1-30664881-002-2002.Матеріал придатний для роботи в умовах крайньої Півночі, помірного, тропічного клімату та не корозійно-активен з алюмінієвим сплавом Д-16,латунню Л-63, сталлю.
| Застосування | під фланець |
|---|---|
| Матеріал | біконіт |
| Товщина | 3 мм |
| Номінальний прохід Ду (Dn, мм) | 32 мм |
| Номінальний прохід Ду (Dn, дюйми) | 1 1/4" |
| Зовнішній діаметр | 81 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Діапазон робочих температур | -50 ... +150°C |
| Максимальний тиск | 16 кгс/см кв. |
| Среда | вода, пара, газ (сертифікат), бензин, дизельне паливо, мінеральна олива |
Ущільнювальні прокладки з листового ущільнювального матеріалу "Біконіт" сертифіковані в системі УкрСЕПРО та відповідають вимогам ДСТУ 3-59-68-59.
Сертифікат відповідності No UA 1.090.0015667-17
Купити прокладку під фланець біконітову Ду 32, Ви можете в онлайн-магазині radiatorzp.сom.ua оформивши замовлення на нашому сайті.
У наявності та під замовлення великий асортимент продукції для каналізації, опалення та водопостачання.
Запрошуємо до співпраці торгувальні та монтажні організації.
Заявляючи продукцію в онлайн-магазині radiatorzp.сom.ua Ви гарантовано купуєте продукт високої якості.
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр | 81 мм |
- Ціна: 21,20 ₴

