

Прокладка для радіатора опалення під пробку біконітова 1" дюйм
Прокладка для радіатора опалення під пробку біконітова 1" дюйм
Матеріал «Біконіт»призначений для виготовлення прокладок, якізастосовуються для ущільненняз’єднань промислового обладнання, апаратів, посудин, трубопроводів,газових комунікацій, які працюють в середовищах води,пару, бензину,гасу, природного газу, дизельного палива, олив мінеральних та їх сумішей при температурі від –50 ̊С до + 150 ̊С і тиску не більше 1,6 МПа й відповідає ТУ У 25.1-30664881-002-2002.Матеріал придатний для роботи в умовах Крайньої Півночі, помірного, тропічногоклімату і не корозійно-активни йз алюмінієвим сплавом Д-16,латунню Л-63, сталь.
| Застосування | для радіатора опалення |
|---|---|
| Матеріал | біконіт |
| Товщина | 2,5 мм |
| Номінальний прохід Ду (Dn, мм) | 25 мм |
| Номінальний прохід Ду (Dn, дюйми) | 1" |
| Зовнішній діаметр | 41 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Діапазон робочих температур | -50 ... +150°C |
| Максимальний тиск (Ру) | 16 кгс/см кв. |
| Середа | вода |
Купити прокладку для радіатора опалення під пробку біконітова 1" дюйм, Ви можете в онлайн магазині radiatorzp.сom.ua оформивши замовлення на нашому сайті.
В наявності і під замовлення великий асортимент продукції для каналізації, опалення та водопостачання.
Запрошуємо до співпраці торгуючі та монтажні організації.
Замовляючи продукцію в онлайн магазині radiatorzp.сom.ua, Ви гарантовано купуєте продукт високої якості.
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр | 41 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте

