




505.1 1/4 Редуктор зниження тиску M.M. з американками Ø 1 1/4" ЗЗ Max. 25 bar 120° 0,5÷6 bar F.A.R.G. srl
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.505.1 1/4 Редуктор зниження тиску M.M. з американками Ø1 1/4" ЗЗ сідло нержавіюча сталь Max. 25 bar 120° 0,5÷6 bar F.A.R.G. srl
FARG 505 M.M. 1 1/4" — редуктор тиску з американками, підходить для побутових і промислових систем із середніми та високими швидкостями потоку. Сідло редуктора виготовлене з нержавіючої сталі.
Основною характеристикою його функціональності є робота поршня та компенсаційної камери.
З'єднання з внутрішньою різзю для під'єднання до системи відповідають нормі ISO 228/1. Два з'єднання на 1⁄4"G на корпусі під заглушками призначені для встановлення манометра.
Редукційний клапан FARG 505 тиску можна встановлювати на вертикальну або на горизонтальну трубу, але його не можна встановлювати в перевернутому вигляді.
Налаштувати необхідний тиск на редуктор FARG можна за допомогою ключа. Якщо крутити за годинниковою стрілкою — тиск збільшується, проти годинникової стрілки — зменшується. Побачити налаштований тиск можна за допомогою манометра.
Характеристики
- Виробник: FARG (Італія)
- Підключення: 1 1/4"
- Підключення манометра: 1/4 (внутрішнє різьблення)
- Шкала налаштування тиску на виході: 1-6 бар
- Заводське налаштування: 3 бар
- Максимальний тиск на вході: 25 атм
- Максимальний тиск, що рекомендується: 25 бар
- Робоча температура: 80 ° С
- Максимальна температура експлуатації: +4 ÷ +120 °C
- Матеріал корпусу: латунь
- Матеріал пружини: нержавіюча сталь
- Сідло: нержавіюча сталь
- Розмір (ВхШхГ): 210х165х85 мм
- Доступні розміри: 1/2 "G, 3/4" G, 1 "G, 1" 1/4G, 1" 1/2G, 2 "G
- Діапазон регулювання вихідного тиску
- для 1/2" G, 3/4 "G, 1 "G: від 0,5 до 6,0 бар
- для 1"1/4G, 1"1/2G, 2"G: від 1,0 до 6,0 бар
Матеріали
- НАТИСКНИЙ ШПЛИНТ - CW 617N UNI EN 12165
- КОНТРГАЙКА — CW 614N UNI EN 12164
- КОВПАЧОК — CW 617N UNI EN 12165
- ПРУЖИНА — C72 DIN 17223-84
- ДИСК — CW 614N UNI EN 12164
- УЩІЛЬНЮЮЧЕ КІЛЬЦЕ — EPDM
- ВИНТ ДЛЯ УЩІЛЬНЮЮЧОГО КІЛЬЦЯ — CW 614N UNI EN 12164
- УЩІЛЬНЮЮЧЕ КІЛЬЦЕ — EPDM
- ПРОКЛАДКА - FASIT 202
- КЛИК - CW 617N UNI EN 12165
- КОРПУС - CW 617N UNI EN 12165
- ГАЙКА ДЛЯ КЛИКА — CW 617N UNI EN 12165
- ШТОК - CW 614N UNI EN 12164*
- САЛЬНИК — EPDM
- СІДЛО — AISI 304
- УЩІЛЬНЮЮЧЕ КІЛЬЦЕ — EPDM
- УЩІЛЬНЮЮЧЕ КІЛЬЦЕ — EPDM
- КЛАПАН — CW 614N UNI EN 12164
- НИЖНІЙ КОРОК — CW 617N UNI EN 12165
* від 1 1/4" до 2" : AISI 304
Купити 505.11/4 Редуктор зниження тиску M.M. з американками Ø1 1/4" ЗЗ Max. 25 bar 120° 0,5÷6 bar F.A.R.G. srl (Італія) Ви можете в онлайн-магазині radiatorzp.com.ua, оформивши замовлення на нашому сайті.
У наявності та під замовлення великий асортимент продукції радіаторів опалення, конвекторів, сушарок для рушників.
Замовляючи продукцію в онлайн-магазині radiatorzp.com.ua, Ви гарантовано купуєте продукт високої якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F. A. R. G. |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Максимальний тиск на вході | 2.5 МПа |
| Максимальний робочий тиск | 2.5 МПа |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Приєднувальний діаметр | 32 мм |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 165 мм |
- Ціна: 7 067,55 ₴





