


Труба металопластикова MIXAL Ø 20 х 2,0 мм (бухта 100 м) Valsir S.p.A. (VS0100139)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.VS0100139 Труба металопластикова MIXAL Ø 20 х 2,0 мм (бухта 100 м) Valsir S.p.A.

Металопластикова труба Valsir Mixal поєднує в собі переваги синтетичних матеріалів (зшитого поліетилену та поліетилену високої щільності), як-от стійкість до стирання й корозії, хімічна стійкість і гігієна, а також стійкість до високих температур і тисків, стабільність розмірів, непроникність для кисню та світла та низьке теплове розширення.
Система має ресурс не менш ніж 50 років, гарантований стандартами продукту за тиску 10 барів і температур до 95 °C. Для робочих температур нижче ніж 95 °C труби витримують тиск вище 10 барів, зберігаючи водночас високий ступінь надійності з течією часу. Механічні характеристики труб Valsir Mixal такі, як тиск розриву за кімнатної температури (відносно діаметра труби) становить понад 100 барів!
Труби Valsir Mixal сертифіковані для всіх чотирьох класів застосування відповідно до міжнародного стандарту EN ISO 21003-1 за тиску до 10 барів.
- Зовнішній діаметр [мм]: 20 мм.
- Товщина [мм]: 2 мм.
- Внутрішній діаметр [мм]: 16 мм.
- Об'єм води [л/м]: 0.201
- Вага [г/м]: 141
- Вага з водою [г/м]: 342
- Робоча температура [°С]: 0+80
- Максимальна робоча температура [°С]: 95
- Максимальний робочий тиск [бар]: 10
- Коефіцієнт теплового розширення [мм/м·К]: 0.026
- Теплопровідність [Вт/м·К]: 0.43
- Теплове розширення [мм]: 0.007
- Проникність кисню [мг/л]: 0.00
Купити VS0100139 трубу металопластикову MIXAL Ø 20 х 2,0 мм бухта 100 м Valsir SpA. Ви можете в онлайн-магазині radiatorzp.com.ua, оформив замовлення на нашому сайті.
У наявності та під замовлення великий асортимент продукції радіаторів опалення, конвекторів, сушарок для рушників.
Замовляючи продукцію в онлайн-магазині radiatorzp.com.ua, Ви гарантовано купуєте продукт високої якості.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valsir |
| Країна виробник | Італія |
| Вага 1 п.м. труби | 141 г |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Довжина бухти | 100 м |
| Коефіцієнт лінійного розширення | 0.026 мм/м*град |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0.43 Вт/(м*К) |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 95 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Зовнішній діаметр | 20 мм |
| Об'єм води | 0.201 л/м |
| Перетин труби | Кругле |
| Товщина шару металу | 0.2 мм |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Колір | Білий |
- Ціна: 87,45 ₴/м
