Радіатор Libeccio C2 використовує у своїй конструкції 3 міжнародні патенти, а сукупність його властивостей робить його ідеальним вибором для проведення реконструкції та використання у низькотемпературних системах опалення.





Радіатор опалення алюмінієвий 500/100 (10-секцій) LIBECCIO C2 Nova Florida (V64003410)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Радіатор опалення алюмінієвий 500/100 (10-секцій) LIBECCIO C2 Nova Florida (V64003410)
Алюмінієві радіатори опалення 10-секцій Nova Florida Libeccio C2 500/100
ПЛЮС
- Подвійне покриття для міцної обробки: анафорез + порошкове покриття.
- "Шахматна" конструкція задньої поверхні радіатора дозволяє посилити теплообмін за допомогою конвекції, та зменшити випромінювання тепла в сторону зовнішньої стіни.
- Дифузійна глушка покращує надійність радіатора, та зменшує ризик корозії.
- 100 % ВИРОБЛЕНО В ІТАЛІЇ.
- Низький вміст води.
На усі моделі LIBECCIO C2 поширюється гарантія 10 років від дати встановлення на виробничі дефекти, за умови, що встановлення було виконано відповідно до діючих норм та з дотриманням інструкцій щодо встановлення, правильного використання та правильного обслуговування, як показано в даному каталозі.
| Моделі |
Глибина (C) мм |
Висота (B) мм |
Mіжосьова відстань (А) мм |
Довжина (D) мм |
Діаметр з’єднань (дюйми) |
Oбсяг води (л/секц.) |
W/sect. (∆T 50kW) |
Експонента n | Коефіцієнт (Км) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| C2 500/100 | 97 | 556 | 500 | 80 | G1 | 0,26 | 109,8 | 1,2835 | 0,7240 |
| C2 600/100 | 97 | 656 | 600 | 80 | G1 | 0,29 | 127,5 | 1,2851 | 0,8361 |
- Максимальний робочий тиск: 1600 Кпа (16 бар);
- Максимальна робоча температура: 120°C;
- Характеристичне рівняння моделі Ф=Кm ΔТn.
Вказані значення тепловіддачі відповідають європейському стандарту EN 442-1:2014 і сертифіковані Лабораторією MRT Lab Milan Polytechnic, уповноважений орган №1695.
Купити алюмінієві радіатори опалення 10-секцій Nova Florida Libeccio C2 500/100, Ви можете в онлайн магазині radiatorzp.сom.ua оформивши замовлення на нашому сайті.
В наявності і під замовлення великий асортимент продукції радіаторів опалення, конвекторів, рушникосушарок.
Замовляючи продукцію в онлайн магазині radiatorzp.сom.ua, Ви гарантовано купуєте продукт високої якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Florida |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 11.8 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 2.6 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Теплова потужність | 1690 Вт |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 556 мм |
| Глибина | 97 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип радіатора | Литий |
| Кількість секцій | 10 |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Опресувальний тиск | 50 бар |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 1737 Вт |
- Ціна: 7 950 ₴/упаковка





