Радіатор Libeccio C2 використовує у своїй конструкції 3 міжнародні патенти, а сукупність його властивостей робить його ідеальним вибором для проведення реконструкції та використання в низькотемпературних системах опалення.





Радіатор опалення алюмінієвий 500/100 (6-секцій) LIBECCIO C2 Nova Florida (V64003406)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Радіатор опалення алюмінієвий 500/100 (6-секцій) LIBECCIO C2 Nova Florida (V64003406)
Алюмінієві радіатори опалення 6-секції Nova Florida Libeccio C2 500/100
ПЛЮС
- Подвійне покриття для міцної обробки: анафорез + порошкове покриття.
- "Шахівниця" конструкція задньої поверхні радіатора дає змогу посилити теплообмін за допомогою конвекції й зменшити випромінювання тепла в бік зовнішньої стіни.
- Дифузійна глушка покращує надійність радіатора та зменшує ризик корозії.
- 100% ВИГОТОВЛЕНО В ІТАЛІЇ.
- Низький вміст води.
На всі моделі LIBECCIO C2 поширюється гарантія 10 років від дати встановлення на виробничі дефекти, за умови, що встановлення було виконано відповідно до чинних норм і з дотриманням інструкцій зі встановлення, правильного використання і Правильному обслуговуванню, як показано в цьому каталозі.
| Модели | Глибина (C) мм | Висота (B) мм | Міжосьова відстань (А) мм | Довжина (D) мм | Діаметр з'єднань (дюйм) | Об'єм води (л/сек.) | W/sect. (∆T 50kW) | Експонента n | Коефіцієнт (Км) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| C2 500/100 | 97 | 556 | 500 | 80 | G1 | 0,26 | 109,8 | 1,2835 | 0,7240 |
| C2 600/100 | 97 | 656 | 600 | 80 | G1 | 0,29 | 127,5 | 1,2851 | 0,8361 |
- Максимальний робочий тиск: 1600 Кпа (16 барів);
- Максимальна робоча температура: 120°C;
- Характеристичне співвідношення моделі Ф=Кm ΔТn.
Зазначені значення тепловіддачі відповідають європейському стандарту EN 442-1:2014 та сертифіковані лабораторією MRT Lab Milan Polytechnic, уповноважений орган No1695.
Купити алюмінієві радіатори опалення 6-секції Nova Florida Libeccio C2 500/100, Ви можете в онлайн-магазині radiatorzp.сom.ua оформивши замовлення на нашому сайті.
У наявності та під замовлення великий асортимент продукції радіаторів опалення, конвекторів, сушарок для рушників.
Заявляючи продукцію в онлайн-магазині radiatorzp.сom.ua, Ви гарантовано купуєте продукт високої якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Florida |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 7.08 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 1.56 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Теплова потужність | 1014 Вт |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 556 мм |
| Глибина | 97 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип радіатора | Литий |
| Кількість секцій | 6 |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Опресувальний тиск | 50 бар |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 1042.2 Вт |
- Ціна: 4 770 ₴/упаковка





