



Прокладка для лічильника води біконітова 38х29 Ду 25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Прокладка для лічильника води біконітова 38х29 Ду 25
Матеріал «Біконіт»призначений для виготовлення прокладок, які застосовуються для ущільненняз’єднань промислового обладнання, апаратів, посудин, трубопроводів,газових комунікацій, які працюють в середовищах води,пару, бензину,гасу, природного газу, дизельного палива, олив мінеральних та їх сумішей при температурі від –50 ̊С до + 150 ̊С і тиску не більше 1,6 МПа й відповідає ТУ У 25.1-30664881-002-2002.Матеріал придатний для роботи в умовах Крайньої Півночі, помірного, тропічногоклімату і не корозійно-активни йз алюмінієвим сплавом Д-16,латунню Л-63, сталь.
| Застосування | для лічильника води |
|---|---|
| Матеріал | біконіт |
| Товщина | 3 мм |
| Номінальний прохід Ду (Dn, мм) | 25 мм |
| Номінальний прохід Ду (Dn, дюйми) | 1" |
| Зовнішній діаметр | 38 мм |
| Внутрішній діаметр | 29 мм |
| Діапазон робочих температур | -50 ... +150°C |
| Максимальний тиск (Ру) | 16 кгс/см кв. |
| Середа | вода |
Купити прокладку для лічильника води біконітова 38х29 Ду 25, Ви можете в онлайн магазині radiatorzp.сom.ua оформивши замовлення на нашому сайті.
В наявності і під замовлення великий асортимент продукції для каналізації, опалення та водопостачання.
Запрошуємо до співпраці торгуючі та монтажні організації.
Замовляючи продукцію в онлайн магазині radiatorzp.сom.ua, Ви гарантовано купуєте продукт високої якості.
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр | 38 мм |
- Ціна: 10 ₴

