



Прокладка для лічильника води біконітова 55х44 Ду 40
Прокладка для лічильника води біконітова 55х44 Ду 40
Матеріал «Біконіт»призначений для виготовлення прокладок, які застосовуються для ущільненняз’єднань промислового обладнання, апаратів, посудин, трубопроводів,газових комунікацій, які працюють в середовищах води,пару, бензину,гасу, природного газу, дизельного палива, олив мінеральних та їх сумішей при температурі від –50 ̊С до + 150 ̊С і тиску не більше 1,6 МПа й відповідає ТУ У 25.1-30664881-002-2002.Матеріал придатний для роботи в умовах Крайньої Півночі, помірного, тропічногоклімату і не корозійно-активни йз алюмінієвим сплавом Д-16,латунню Л-63, сталь.
| Застосування | для лічильника води |
|---|---|
| Матеріал | біконіт |
| Товщина | 3 мм |
| Номінальний прохід Ду (Dn, мм) | 40 мм |
| Номінальний прохід Ду (Dn, дюйми) | 1 1/2" |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Внутрішній діаметр | 44 мм |
| Діапазон робочих температур | -50 ... +150°C |
| Максимальний тиск (Ру) | 16 кгс/см кв. |
| Середа | вода |
Купити прокладку для лічильника води біконітова 55х44 Ду 40, Ви можете в онлайн магазині radiatorzp.сom.ua оформивши замовлення на нашому сайті.
В наявності і під замовлення великий асортимент продукції для каналізації, опалення та водопостачання.
Запрошуємо до співпраці торгуючі та монтажні організації.
Замовляючи продукцію в онлайн магазині radiatorzp.сom.ua, Ви гарантовано купуєте продукт високої якості.
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр | 55 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте

