



Циркуляційний насос MAREK ENERGIA2 25/60
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Циркуляційний насос з частотним авторегулюванням для опалювальної системи MAREK ENERGIA2 25/60
Циркуляційний насос MAREK ENERGIA2 25/60 енергоефективний із частотним авторегулюванням для опалювальної системи, обладнаний спеціальним штекером для швидкого та надійного з'єднання з електромережею.
Технічні характеристики циркуляційного насоса MAREK ENERGIA2 25/60:
- Набір гайок: 1"х1 1/2"
- Діаметр приєднання гайок: 1"
- Діаметр різі насоса: 1 1/2"
- Максимальна витрата: 3,4 m3/h
- Макс. гідростатичний натиск: 6 м
- Мінімальна потужність: 5 Вт
- Максимальна потужність: 35 Вт
- Номінальний струм: 0,2 А
- Максимальна температура: +110°С
- Гарантія: 1 рік
Купити циркуляційний насос з частотним авторегулюванням для опалювальної системи MAREK ENERGIA2 25/60, Ви можете в онлайн-магазині radiatorzp.com.ua оформивши замовлення на нашому сайті.
У наявності та під замовлення великий асортимент продукції радіаторів опалення, конвекторів, сушарок для рушників.
Замовляючи продукцію в онлайн-магазині radiatorzp.com.ua, Ви гарантовано купуєте продукт високої якості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Marek |
| Країна виробник | Польща |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальний напір | 6 м |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 138 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Плавний пуск двигуна | Так |
| Тип вимикача насоса | Електронний |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
- Ціна: 4 770 ₴



